Altıntaş Myo‘da Mezuniyet Coşkusu -2017-

Altıntaş Myo‘da Mezuniyet Coşkusu -2017-

DPÜ Altıntaş MYO’da Mezuniyet Coşkusu

              DPÜ Altıntaş MYO, 2016-2017 eğitim-öğretim sürecinin ardından İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Gıda Teknolijisi, Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi, Süt ve Ürünleri Teknolojisi bölümlerinden mezunlarını verdi. Mezuniyetimize teşrif eden davetliler arasında Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım ÇELİK, Altıntaş İlçe Belediye Başkanı Ferit KARABULUT, İlçe Emniyet Amiri Sıraç KARAKAYA ve Protokol Üyeleri bulunmaktaydı.

      Törende öncelikle Okul Birincisi unvanı almaya hak kazanan Muhasebe ve Vergi Uygulamaları öğrencisi Kübra BULAT’ın duygu yüklü birincilik konuşmasını dinlendi. Ardından Okul Müdürümüz Öğretim Görevlisi Ahmet Sinan KILIÇOĞULLARI okulumuzun genel durumu ve öğrenim kapasitesi hakkında velileri ve öğrencileri bilgilendirdi. Daha sonra konuşmasını yapmak üzere Altıntaş Kaymakamımız Musa Kazım ÇELİK kürsüye çıktı ve konuşmasında şunları dile getirdi; “Hayatının en önemli döneminde Altıntaş Meslek Yüksekokuluna gelen öğrencilerimizin aslında eğitimleri burada bitmiyor, hayatları boyunca devam edecek. Artık hayat okulunun öğrencileri oluyorsunuz. Bu okulda sizlere başarılar diliyoruz. İleride sizleri güzel yerlerde güzel işler yaparken görmek bizler için gerçek mutluluk olacaktır. Mezuniyetinizi en içten dileklerimle kutluyorum.” 

      Bölümlerinde dereceye giren öğrencilere protokol üyeleri ve akademisyenler tarafından başarı plaketleri takdim edildi. İlgili Öğretim görevlileri tarafından mezuniyet belgeleri öğrencilere takdim edildi. Toplu fotoğraf çekiminden sonra öğrenciler, hep birlikte kep atma heyecanını yaşadı. Törenin sonunda gelen konuklara Mezuniyet Pilavı ikram edildi.

Son Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2017, Salı