Altıntaş Myo‘da Oryantasyon Etkinliği

Altıntaş Myo‘da Oryantasyon Etkinliği

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Altıntaş Meslek Yüksekokulunda, bu yıl kayıt yaptıran öğrencilerimize yönelik oryantasyon etkinliği gerçekleştirildi.

Oryantasyon etkinliğimizin birinci bölümü Meslek Yüksekokulumuzun konferans salonunda gerçekleştirildi. Okulumuzun akademik personeli ve öğrencilerimiz konferans salonunda bir araya geldiler. Öğretim elemanlarımızdan Dr. Öğr. Üyesi Saadet ÇELİKÖZLÜ ve Öğr. Gör. Turgay İPEK, yeni öğrencilerimize Üniversitemiz, Meslek Yüksekokulumuz ve eğitim-öğretim süreçleri ile ilgili bilgilendirme amaçlı sunumlarını yaptılar. Sunumların tamamlanmasının ardından öğrencilerimizden gelen sorular cevaplandı.

Oryantasyon etkinliğimizin ikinci bölümü kapsamında okulumuzun bahçesinde bir konser gerçekleştirildi. Pati Müzik Grubu öğrencilerimizle bir araya gelerek şarkılar seslendirdi. Öğrencilerimizin de zaman zaman müziğin ritmine ayak uydurdukları ve şarkılara eşlik ettikleri gözlendi. Pati Müzik Grubunun oryantasyon etkinliğimize katılmasına sponsor olan Ecrin Lounge Cafe yetkilisi mezun öğrencimiz Özay AKBULUT’a teşekkür ederiz.

Son Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2021, Cumartesi