Altıntaş Myo‘da Mezuniyet Coşkusu

Altıntaş Myo‘da Mezuniyet Coşkusu

Altıntaş Meslek Yüksek Okulu

Altıntaş Meslek Yüksek Okulu’nda Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi.

      Altıntaş Meslek Yüksekokulunda mezuniyet sevinci yaşandı. Okulumuzda Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme Yönetimi, Gıda Teknolojisi, Gıda kalite Kontrol ve Analizi, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler ve Süt Ürünleri bölümlerinden mezun olan öğrenciler için yapılan törene öğrencilerin aileleri de katılarak evlatlarının sevinçlerine ortak oldu.

 

      Altıntaş Meslek Yüksekokulu amfisinde 05.06.2015 14.00’da gerçekleştirilen törene Altıntaş Kaymakamı Mehmet ALPARSLAN, Altıntaş Belediye Başkanı Ferit KARABULUT, Garnizon Komutanı Ütğm. Ahmet ERYILMAZ,  Altıntaş Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Ahmet Sinan KILIÇOĞULLARI, Altıntaş Cumhuriyet Savcısı Muhammet GÜNER, İlçe Emniyet Amiri İbrahim UMUT ile üniversite öğretim elemanları ve öğrenci aileleri katıldı.

 

      2014–2015 eğitim-öğretim dönemi okul birincisi “Nebahat ÖTER“ Değerli Hocalarım ve Sevgili Arkadaşlar; hayatımızın bir sayfasını acı tatlı anılarla kapatırken diğer sayfasını yeni beklentiler ve umutlarla açıyoruz. Ailelerimizden koparak geldiğimiz buraya yine üzülerek veda ediyoruz. Bizlerin yetişmesinde, olgunlaşmasında büyük rol oynayan ve yolumuzu aydınlatan tüm hocalarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz. Benden desteğini esirgemeyen ve yanımda olduklarını daima hissettiren aileme de huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Diğer arkadaşlarıma da hiçbir zaman pes etmemeniz gerektiğini söylüyorum ve hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

      MYO Müdürü Öğr.Gör. Ahmet Sinan KILIÇOĞULLARI Altıntaş Meslek Yüksekokulumuzun sanayi ve iş dünyasına nitelikli eleman yetiştirdiğini söyledi. Okul Müdürü KILIÇOĞULLARI, Yüksekokulumuz akademik ve fiziki yapılanmada sürekli kendini yenilemekte olduğu ve okulumuz bölümleri hakkında bilgiler verdi. Meslek Yüksekokulumuza güvenip evlatlarını iki yıl boyunca bize emanet ettikleri için öğrencilerimizin ailelerine teşekkürlerini iletti. Daha sonra Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ederek konuşmalarını yaptı.

 

      Konuşmaların ardından Altıntaş Kaymakamı Mehmet ALPARSLAN okul birincimizi başarılarından dolayı tebrik ederek plaketini verdi.

      Mezun olan öğrencilerimize başarı belgelerinin verilmesinin ardından MYO bahçesinde mezunların keplerini havaya fırlatarak mezuniyetlerini kutlamaları ve ardından öğrenci gruplarının çaldıkları müzik eşliğinde geleneksel mezuniyet pilavı ve ayran ikramıyla sona erdi.

  

                                                                                    

         

Son Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, Pazartesi